wtorek, 20 lutego 2018

Czy łamanie prawa podczas głosowania w SBO 2018 miało wpływ na jego wynik?

Odpowiednie statystyki wykonałem już na początku lutego, bezpośrednio po tym, jak urząd w końcu po prawie 2 miesiącach zwłoki przesłał mi szczegółowe dane. Nie zamieszczałem ich wcześniej, bo zamierzałem je jeszcze szczegółowo opisać. Niestety ciągle mam jakieś inne ważniejsze sprawy, czy to prywatne, czy społeczne. Np. teraz muszę napisać kilka wniosków do ZDiTM, czy apelację w, której stroną jest gmina miasto Szczecin. Ostatecznie stwierdziłem jednak, że lepiej umieścić je bez szerszego wyjaśnienia, niż ciągle zwlekać z ich publikacją :)


Także na tytułowe pytanie odpowiem w kolejnym poście. A w tym czasie każdy sam może sobie poćwiczyć wyciąganie wniosków :)  Względnie można doczytać trochę o tych statystykach na moim Facebooku i na Facebooka pana Arkadiusza Lisińskiego i tam w moich komentarzach doczytać kilka uwag.

Jeszcze taka jedna uwaga do samych statystyk. Liczbom przypisane są odpowiednie intensywności kolorów, aby łatwiej te liczby było analizować. Dużo trudniej byłoby bowiem wykryć pewne zależności, gdyby patrzeć wyłącznie na gąszcz dziesiątek tysięcy cyferek :)

Aby powiększyć obraz, należy w niego kliknąć. Jeśli obrazek nadal jest za mały, można go porać na dysk wywołując na nim prawym klawiszem myszki menu kontekstowe wybierając "Zapisz obraz jako"  lub podobną funkcję (w zależności od przeglądarki).

1 statystyka
2 statystyka
3 statystyka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz